Producenci
Equip 404521 kabel sieciowy Szary 100 m Cat6 U/UTP (UTP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | Nie |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 100 m |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Złączka 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Kolor produktu | Szary |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100000 mm |
| Szerokość produktu | 6,4 mm |
| Wysokość produktu | 6,4 mm |
| Waga produktu | 2,67 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,68 kg |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące