Producenci
Equip 605608 kabel sieciowy Szary 15 m Cat6a S/FTP (S-STP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Długość kabla | 15 m |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.5 IEEE 802.3 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+, PoE++ (4PPoE) |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6a |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 11,7 mm |
| Waga produktu | 564 g |
| Szerokość produktu | 8,34 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6,1 mm |
| Wysokość produktu | 15000 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 265 g |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS UKCA REACH |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 22 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,4 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Halogen |
Gwarancja 24 miesiące