Producenci
Equip 606711 kabel sieciowy Szary 30 m Cat6a S/FTP (S-STP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Osłona końcówki | Tak |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Standard kabla | Cat6a |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Złącze 2 | Męska |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Długość kabla | 30 m |
| Obsługa PoE | Tak |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 8,34 mm |
| Wysokość produktu | 30000 mm |
| Waga produktu | 935 g |
| Głębokość produktu | 11,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 939 g |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 0,0700 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące