Producenci
Equip 635511 kabel sieciowy Biały 2 m Cat6 S/FTP (S-STP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar przewodu AWG | 28/7 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.5 IEEE 802.3 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 64 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,18 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 34 szt. |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Halogen |
Gwarancja 24 miesiące