Producenci
Equip 645613 kabel sieciowy Biały 0,25 m Cat6a S/FTP (S-STP)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Kolor produktu | Biały |
| Standard kabla | Cat6a |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+, PoE++ (4PPoE) |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Formowany wieszak na kabel | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługa PoE | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 11,7 mm |
| Głębokość produktu | 8,2 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 405,9 g |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 10 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE UKCA RoHS REACH |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,24 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 45 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 490 mm |
Gwarancja 24 miesiące