Producenci
Equip 650120 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 1,97 kg |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Wbudowana sprężyna gazowa | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 75 x 75 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Ramię przedłużające (max) | 45 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 8,5 cm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące