Producenci
Equip 650126 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Wysokość opakowania | 363 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,62 kg |
| Głębokość opakowania | 84 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 50° |
| Zakres przesuwania | -30 - 30° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 19,1 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 188 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
Gwarancja 24 miesiące