Producenci
Equip 650157 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 561 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Wysokość produktu | 869 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 415 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres przesuwania | -90 - 90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
Gwarancja 24 miesiące