Producenci
Equip 650321 uchwyt do tablic informacyjnych 177,8 cm (70") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 265 x 642 x 77 mm |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,06 kg |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 1792 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,58 kg |
| Głębokość opakowania | 642 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 25° |
| Dystans do ściany (max.) | 157,7 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 70,7 cm |
| Obracany | -30 - 30° |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,2 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 660 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 100 x 200 100 x 100 mm 400 x 300 mm 400 x 200 300 x 200 200 x 200 mm 200 x 100 300 x 300 |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Gwarancja 24 miesiące