Producenci
Equip 650323 uchwyt do telewizorów 2,54 m (100") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,96 kg |
| Wysokość produktu | 630 mm |
| Szerokość produktu | 1009 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Szerokość opakowania | 1115 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 3,2 cm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1130 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 25 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 400 x 400 mm 800 x 400 300 x 200 200 x 200 mm 900 x 600 600 x 400 mm 800 x 600 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
Gwarancja 24 miesiące