Producenci
Equip 650328 uchwyt do telewizorów 139,7 cm (55") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 52,8 cm |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 4,36 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,72 kg |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 152 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 2° |
| Zakres przesuwania | -45 - 45° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 400 x 300 mm 400 x 200 200 x 100 200 x 200 mm 300 x 300 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące