Producenci
Equip 650611 uchwyt do telewizorów 139,7 cm (55") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Orientacja | Krajobraz |
| Konstrukcja | |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość (max.) | 66,6 cm |
| Wysokość produktu | 434 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 114 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,48 kg |
| Wysokość opakowania | 444 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Nakrętki w zestawie | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Zakres przesuwania | -35 - 35° |
| Zakres regulacji wysokości | 260 - 450 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm 300 x 200 200 x 200 mm 400 x 200 200 x 100 300 x 300 100 x 200 400 x 300 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące