Producenci
Equip 650631 uchwyt do telewizorów 2,54 m (100") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Plastik Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 25,7 kg |
| Wysokość produktu | 2327 mm |
| Szerokość produktu | 1292 mm |
| Głębokość (max.) | 71,7 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1095 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ergonomia | |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8529908100 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 28,5 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1095 mm |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm 800 x 600 400 x 400 mm 400 x 200 800 x 400 1000 x 600 mm 200 x 200 mm 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 1000 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
Gwarancja 24 miesiące