Producenci
Equip EZR-60-80 części do stojaków Szyna do stojaka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 0,4532 |
| Cechy | |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Model | Szyna do stojaka |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 540 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 853710980019 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 130 mm |
Gwarancja 24 miesiące