Producenci
Equip Pro - Kabel krosowy - MTP wielomodowy - LC Multi-Mode - 5.0m - Światłowód - 50/125 mikronów - OM4 - Akwamaryn
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ światłowodu | OM4 |
| Średnica rdzenia | 50 µm |
| Złącze 2 | Męska |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny |
| Tłumienność | 0,5 dB |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Długość kabla | 5 m |
| Średnica powłoki | 125 µm |
| Kolor produktu | Cyjan |
| Materiał płaszcza | LSFRZH |
| Złączka 1 | MTP |
| Złączka 2 | 4x LC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 96 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 0 g |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | REACH RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85447000 |
Gwarancja 24 miesiące