Producenci
Ergonomiczna mysz dla praworęcznych R-Go Pele HE USB duża czarna/srebrna retail
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 79 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 172 g |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 92 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 360 g |
| Szerokość opakowania | 112 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Myszka | |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 3500 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 4 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Ergonomia | |
| Regulacja kąta | 70° |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14,8 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 575 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 575 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 190 mm |
Gwarancja 24 miesiące