Producenci
Etui Dicota Skin URBAN 16 grey szare D31770
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Ilość | 1 |
| Materiały | Neopren |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 270 g |
| Wymiary komory na notebooka | 358 x 20 x 246 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy