Producenci
Etui Fractal Design Meshify 3 Black TG Light Tint - ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,3 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Boczne okno | Tak |
| Model | PC |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,9 cm |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 229 mm |
| Głębokość produktu | 433 mm |
| Wysokość produktu | 507 mm |
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 550 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,6 kg |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Głębokość opakowania | 596 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące