Producenci
Etui HP Envy Urban do notebooka 14" (szare)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Szary |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Segment HP | Dom |
| Rozkładany | Nie |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Kompatybilność marki | HP |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 2700 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Głębokość opakowania | 3700 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 390 g |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Gwarancja 24 miesiące