Producenci
Etui HP Reversible Protective Geo Laptop Sleeve do notebooka 14,1" czarno-szare 2F2L4AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Główny kolor produktu | Czarny Szary |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Materiały | Neopren |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Waga produktu | 160 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy