Producenci
Etui HP Water-Resistant Sleeve Black do notebooka 14" czarne 14V32AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Materiały | Płótno, Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Szerokość opakowania | 352 mm |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy