Producenci
Etui Lenovo Yoga do notebooka 16", GX41K68627, szare
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Szary |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET), Poliuretan |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Ilość | 1 |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 286 g |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 5,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 306 g |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość produktu | 5,8 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy