Producenci
Etui do notebooka Natec Mussel 13,3" czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz Odporny na zadrapania |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Typ obudowy | Etui wsuwane |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Ilość przednich kieszeniach | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |