Producenci
Etui na MacBook 13 RIVACASE Antishock, pionowe, czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ obudowy | Futerał |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Neopren, Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
Gwarancja 24 miesiące