Producenci
Etui na laptop 13,3" RIVACASE Anvik, jasny szare, z uchwytem, z materiału wodoodpornego, pluszowe wnętrze, tylna kieszeń na smartfon, wizytówki, akcesoria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń tylna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Wodoodporny |
| Główny kolor produktu | Czarny Szary |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Ilość | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 335 x 27 x 233 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
Gwarancja 24 miesiące