Producenci
Etui na laptopa HP Mobility 14" (4U9G9AA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 437 g |
| Szerokość opakowania | 356 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Waga produktu | 437 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto palety | 219 g |
| Waga palety | 219 kg (482.8 funtów) |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy