Producenci
Etui na laptopa HP Renew Executive 14,1 (6B8Y3AA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Biznes |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Objętość | 4,4 l |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy