Producenci
Etui na tablet 27,9 cm (11") Folio czarny Targus THZ987GL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Typ obudowy | Folio |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,9 cm (11") |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporność na upadki |
| Otwór na długopis | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Tryb stojący | Tak |
| Odporność na wstrząsy do | 1,2 m |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ zamknięcia | Zamknięcie klapy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15,2 mm |
| Szerokość produktu | 254,5 mm |
| Wysokość produktu | 194,5 mm |
| Waga produktu | 403,6 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Wbudowana bateria | Nie |
Gwarancja 24 miesiące