Producenci
Etui ochronne Apple iPhone 17 Pro Max TE Case Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowana bateria | Nie |
| Materiały | Aluminium, Tkanina, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17,5 cm (6.9") |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania |
| Do produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu | Poliester pochodzący z recyklingu |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 202,5 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 125 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące