Producenci
Etui silikonowe Apple iPhone 16 Beats MagSafe czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podstawa biurkowa | Nie |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Maksymalna wielkość ekranu | 15,5 cm (6.1") |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na ścieranie, Odporny na upadek, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
| Materiały | Mikrofibra, Poliwęglan (PC), Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 75,7 mm |
| Głębokość produktu | 12,9 mm |
| Wysokość produktu | 150,9 mm |
| Waga produktu | 25 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące