Producenci
Etykieciarka DYMO RHINO 4200 ogólnego przeznaczenia z klawiaturą QWERTZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Typ ekranu | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 648 g |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 128 (A/B/C) Code 39 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 770 g |
| Szerokość opakowania | 88 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Rodzaj opakowania | Eleganckie pudełko |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość formatów etykiet | 4 |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 1,9 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące