Producenci
Etykieta adresowa biała 25x89mm/2 rolki a 350 etykiet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Olejoodporny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Odporny na rozdarcia | Tak |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Wodoodporny | Tak |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość etykiety | 8,9 cm |
| Szerokość etykiety | 2,5 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Rolki w paczce | 2 |
| Liczba etykiet na pakiet | 700 szt. |
| Liczba etykiet na rolce | 350 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Belgia |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące