Producenci
Etykieta adresowa biała 32x57mm, 1 rolka, 800 etykiet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Olejoodporny | Tak |
| Nadaje się do każdej powierzchni | Tak |
| Odporny na rozdarcia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość etykiety | 5,7 cm |
| Wysokość etykiety | 3,2 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Rolki w paczce | 1 |
| Liczba etykiet na rolce | 800 szt. |
| Liczba etykiet na pakiet | 800 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Belgia |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące