Producenci
Etykiety Brat 1050 sztuk na rolce, Biały, Wysoka jakość, 10,2 x 5 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Cechy | |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Model | Wytłoczona etykieta |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 101 x 101 x 105 mm |
| Wysokość etykiety | 5 cm |
| Waga produktu | 826 g |
| Szerokość etykiety | 10,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,84 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Rolki w paczce | 8 |
| Liczba etykiet na pakiet | 1050 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 13,2 cm |
| Waga brutto palety | 464 kg |
| Produktów na palecie | 504 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 63 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące