Producenci
Etykiety LW adresowe białe, rozmiar 59x102mm, 1 rolka, 300 etykiet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -18 - 50 °C |
| Materiały | Polipropylen (PP) |
| Odporny na rozdarcia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Olejoodporny | Tak |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość etykiety | 5,9 cm |
| Waga produktu | 320 g |
| Szerokość etykiety | 10,2 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba etykiet na pakiet | 300 szt. |
| Rolki w paczce | 1 |
| Liczba etykiet na rolce | 300 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Belgia |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące