Producenci
Etykiety adresowe Advantage pakiet/12 rolek A 260 etykiet 36x89 białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Materiały | Plastik |
| Rodzaj mocowania | Na stałe |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 189 g |
| Szerokość etykiety | 8,9 cm |
| Wysokość etykiety | 3,6 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba etykiet na rolce | 260 szt. |
| Rolki w paczce | 1 |
| Liczba etykiet na pakiet | 260 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Belgia |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące