Producenci
Etykiety wysyłkowe DYMO LW Vorteilspack 102x210mm 6Rl 140 szt./Rl
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Kształt | Prostokątny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Model | Wytłoczona etykieta |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość etykiety | 10,2 cm |
| Wysokość etykiety | 21 cm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba etykiet na pakiet | 840 szt. |
| Liczba etykiet na rolce | 140 szt. |
| Rolki w paczce | 6 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 24 miesiące