Producenci
Eufy SoloCam S220 Sześcian Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Sześcian |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2 A |
| Pobór mocy | 0,9 W |
| Rodzaj zasilania | DC, Słoneczny |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 5 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 57,5 mm |
| Głębokość produktu | 96,5 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Ochrona | |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Poziom hałasu syreny | 75 dB |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi Wykrywanie twarzy |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 135° |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące