Producenci
Eufy Solocam S40 Pudełko Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2048 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Pudełko |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Diody LED | Ładowanie, Status |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Typ mocowania | Ściana |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Moc | |
| Czas czuwania | 120 dni |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Słoneczny |
| Ochrona | |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Wiadomość tekstowa |
| Poziom hałasu syreny | 90 dB |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Temperatura koloru | 6000 K |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 8 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1080 px |
| Regulowanie jakości | Kontrast Nasycenie Ostrość |
| Transmisja wideo | Tak |
| Smart IR | Tak |
| System obiektywów | |
| Stała ostrość | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
Gwarancja 24 miesiące