Producenci
Eufy eufyCam 2 Pro Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2048 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Bullet (shape) |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 362 g |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Długość produktu | 106,7 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Ochrona | |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Wiadomość tekstowa |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Widok na żywo | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, LAN (RJ-45), Micro-USB |
| Liczba kamer | 2 |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 140° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 7.5 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące