Producenci
Expansion unit Synology RX1217sas; 2U RACK; 12x (3.5"/2.5" SAS/SATA SSD/HDD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Rack (2U) |
| Poziom hałasu | 60,9 dB |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Pobór mocy | 132,7 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 724 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Klasa urządzenia | Large Enterprise Business |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | MiniSAS Prąd przemienny |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 168 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, Serial ATA III |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port hosta SAS | Tak |
| Liczba portów hosta SAS | 2 |
| Połączenie USB | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikaj kontaktu z płynami. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy