Producenci
Expansion unit Synology RX1222sas; 2U RACK; 12x (2.5" SAS/SATA SSD/HDD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Głębokość produktu | 482 mm |
| Szerokość produktu | 724 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 54,5 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 192 TB |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5/3.5" |
| Hot-swap | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Unikaj kontaktu z płynami. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy