Producenci
Expansion unit Synology RX418; 1U RACK; 4x (3.5"/2.5" SATA HDD/SSD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Poziom hałasu | 25,1 dB |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 23,26 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,28 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | eSATA Prąd przemienny |
| Nośnik danych | |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 56 TB |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów eSATA | 1 |
| Połączenie USB | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Unikaj kontaktu z płynami. |
Gwarancja 36 miesięcy