Producenci
Expansion unit Synology RX6022sas; 4U RACK; 60x (3.5" SAS HDD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 8 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 200 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 33,9 kg |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Głębokość produktu | 985 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, SAS |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 960 TB |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS |
| Hot-swap | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 60 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikaj kontaktu z płynami. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy