Producenci
Expansion unit Synology RXD1219sas; 2U RACK; 12x (3.5"/2.5" SAS SSD/HDD)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Poziom hałasu | 60,9 dB |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Moc | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 299,79 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,2 kg |
| Głębokość produktu | 724 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Klasa urządzenia | Small i Medium Business |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 192 TB |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS, SAS-2, SAS-3 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port hosta SAS | Tak |
| Liczba portów hosta SAS | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Unikaj kontaktu z płynami. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy