Producenci
Expressive E - Osmose
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kontroler Pitch Bend | Tak |
| Kontroler modulacji | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Polifonia | 24-głosowa |
| Cechy | |
| Typ produktu | Syntezator, kontroler MPE MIDI, kontroler MIDI |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Szerokość produktu | 894 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Wysokość produktu | 87,5 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zbalansowane wejścia liniowe TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wejścia do podłączenia pedału | 2 |
| Wyjście MIDI (5-pin) | 1 |
| Klawiatura | |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 49 klaw. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią. Nie otwieraj obudowy urządzenia – wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy