Producenci
Extemder PLANET LRP-101CE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Diody LED | PoE Link Działanie |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 25 W |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 357 g |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.3af |
| Wydajność | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Maksymalny dystans transferu | 1000 m |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Model | Nadajnik sieciowy |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |