Producenci
Extender Keenetic Buddy 4 KN-3211-01-EU N300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model procesora | MediaTek MT7628N |
| Taktowanie procesora | 575 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 156 g |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Dynamiczny wybór częstotliwości (DFS) | Nie |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 SSH IPv6 Telnet |
| Interfejs wiersza polecenia (CLI) | Tak |
| Zapisywanie zdarzeń | Tak |
| Połączenie bezprzewodowe | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-PSK WPA2-Enterprise WEP WPA-PSK WPA2-PSK OWE WPA3-Enterprise |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k IEEE 802.11r IEEE 802.11v IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Technologia Inteligent mesh | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Wzmacniacz sieciowy |
| Przycisk WPS | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Airtime Fairness (ATF) | Nie |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Kreator instalacji internetowej | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 7 |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 75 |
| BeamForming | Nie |
| Realna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Direct or cloud access via KeenDNS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 2 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy