Producenci
Extender PLANET IVC-234GT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.4 A |
| Pobór mocy | 5,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 87,8 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3 |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Model | Nadajnik i odbiornik sieci |
| Maksymalny dystans transferu | 1200 m |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |