Producenci
Extender PLANET LRP-101UH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 193 g |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.3u |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat6a Cat6 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |